Biuro Detektywistyczne Warszawa | Agencja detektywistyczna Warszawa

 • Biuro-Detektywistyczne-BD24-Warszawa
Biuro Detektywistyczne BD24
00-216 Warszawa
ul. Konwiktorska 9 lok. 15
+ 48 22 298 13 32
+ 48 693 240 010
Aktualna strona: O nas

Biuro Detektywistyczne BD24 Warszawa

Biuro Detektywistyczne (agencja detektywistyczna) BD24 świadczy szeroki zakres usług detektywistycznych na terenie Warszawy oraz całej Polski i Europy.

 

Zespół detektywów agencji detektywistycznej BD24 tworzą:

 

 • licencjonowani detektywi, posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe zdobyte podczas pracy w wydziałach operacyjnych Policji i Centralnego Biura Śledczego,
 • wyspecjalizowani detektywi od spraw związanych z prawem karnym, cywilnym oraz rodzinnym (np. pomoc detektywistyczna w sprawach o rozwód),
 • specjaliści od spraw dotyczących informatyki i windykacji należności.

 

Nasze biuro detektywistyczne działa zgodnie z wszelkimi wymogami prawnymi. Posiadamy zezwolenie nr RD-131/2014 wydane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych umożliwiające legalne prowadzenie agencji detektywistycznej oraz licencję detektywa nr 0003629 wydaną przez Komendanta Stołecznego Policji w Warszawie.

 

Wszelkie prace, prowadzone przez detektywów naszej agencji, są ubezpieczone polisą od odpowiedzialności cywilnej.

 

Specjalistyczny sprzęt detektywistyczny, będący na wyposażeniu naszego biura, jest skuteczną pomocą w osiąganiu wysokich standardów usług detektywistycznych. Korzystanie z odpowiedniej jakości sprzętu oraz profesjonalnie dobranych metod pracy znacząco wpływa na podniesienie skuteczności i obniżenie cen usług detektywistycznych.

 

Doświadczenie detektywistyczne agencji detektywistycznej BD24 jest potwierdzone wieloletnim okresem działalności na rynku usług detektywistycznych, w czasie której skutecznie wykonano setki zleceń detektywistycznych.

 

Biuro Detektywistyczne BD24 w szerokim wachlarzu usług detektywistycznych proponuje między innymi pomoc w:

 

 • działalności biznesowej prowadzonej przez klientów. Rola detektywa bywa nieoceniona w dziedzinie prowadzenia wywiadów gospodarczych, poszukiwaniu majątku osób zadłużonych, czy też w takich działaniach jak zapobieganie nieuczciwej konkurencji lub sprawdzaniu historii zawodowej pracowników,
 • rozwiązywaniu spraw rodzinnych, w szczególności mamy tutaj na myśli problemy z przeprowadzeniem rozwodu i sprawy dotyczące ustalenia sprawowania opieki nad dziećmi. Najczęściej w takich wypadkach pomoc detektywistyczna polega na zbieraniu informacji w wyniku wywiadów środowiskowych i prowadzonych obserwacji,
 • zabezpieczeniu antypodsłuchowym i sprawdzaniu, czy klient bez swojej wiedzy nie jest inwigilowany.

 

Ważną dziedziną działalności naszego biura detektywistycznego jest również zbieranie informacji i materiałów mających służyć jako dowody w sprawach sądowych.

 

W obenej rzeczywistości, niezbędnym polem działeń detektywa jest informatyka śledcza - w szczególności zapobieganie przechwytywaniu przez niepowołane osoby danych poufnych przechowywanych w formie cyfrowej.

 

Nasze atuty, jako detektywów, to:

 

 • wysoka skuteczność,
 • szybkość działania,
 • profesjonalizm,
 • dyskrecja.

 

Każde wykonane przez nas zlecenie detektywistyczne jest zakończone przekazaniem klientowi sprawozdania pisemnego z przeprowadzonych czynności detektywistycznych. Sprawozdanie jest uzupełnione dokumentacją typu: fotografie, klipy audio lub filmowe Przedstawione przez nas sprawozdanie można przedstawić do wglądu w postępowaniach: prokuratorskim, cywilnym lub karnym.

 

Detektywi Biura BD24 są do Państwa dyspozycji w Warszawie i dowolnym miejscu w Europie we wszystkie dni tygodnia przez całą dobę .

 

 

Ostatnia aktualizacja: July 21, 2015, 18:27
  |   do góry  |   następna strona »

Logowanie