Agencja detektywistyczna BD24

  • Biuro-Detektywistyczne-BD24-uslugi-detektywistyczne
Biuro Detektywistyczne BD24
00-216 Warszawa
ul. Konwiktorska 9 lok. 15
+ 48 22 298 13 32
+ 48 693 240 010
Aktualna strona: Home > Usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne

Pomoc detektywistyczna w sprawach rozwodowych

Rozwód jest jedną z życiowych sytuacji, gdzie pomoc detektywa okazuje się być nieoceniona. Praca detektywa może dostarczyć niezbędnych dowodów do sprawnego przeprowadzenia sprawy rozwodowej. Poza pomocą detektywistyczną, możemy również polecić Państwu usługi adwokatów, z którymi jesteśmy w stałej współpracy. Dzięki temu można sprawnie i skutecznie przeprowadzić przed sądem sprawę o rozwód.

Obserwacja detektywistyczna partnerów podczas wyjazdów

W sytuacji, gdy klient ma wątpliwości, co do uczciwości w postępowaniu partnera lub partnerki, biuro detektywistyczne BD24 może zaoferować usługę obserwacji wybranej osoby. Tego typu obserwację detektywistyczną można przeprowadzić w czasie wyjazdów słóżbowych lub sytuacji związanych z rekreacją i wypczynkiem. Praca detektywa może dostarczyć dowodów co do słuszności lub braku zasadności podejrzeń klienta.

Pomoc detektywa w rozwiązywaniu spraw rodzinnych

Często, w związku z obowiązkiem alimentacyjnym, dochodzi do ukrywania faktycznych dochodów przez jedną ze stron. Bez fachowej pomocy detektywa ustalenie prawdy może być niekiedy niemożliwe. Nasza agencja posiada spore doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu spraw rodzinnych - możemy w skuteczny sposób ustalić źródła dochodów osoby unikającej płacenia alimentów oraz wysokość ukrywanych dochodów.

Działania detektywistyczne dotyczące spraw spadkowych

W trudnych do rozwikłania sprawach spadkowych, detektywi naszego biura pomogą ustalić rzeczywistą wysokość spadku oraz sprawdzić, czy wraz z jego przyjęciem nie wiążą się jakieś niebezpieczeństwa natury prawno - finansowej.

Obserwacje prowadzone przez detektywów

Każdy detektyw korzysta w swojej pracy z działania za pomocą obserwacji. Tego typu działanie można wykorzystać w wielorakich sytuacjach. Przykładowo dzięki obserwacji detektywistycznej możemy ustalić, czym zajmują się nasze pociechy w czasie pomiędzy zakończeniem zajęć szkolnych a powrotem do domu.

Wywiad i ustalenie jako metody pracy detektywa

Dzięki dostępowi do unikalnych źródeł informacji, jakie posiadają nasi detektywi, oraz dużemu doświadczeniu detektywisycznemu, mamy możliwość uskuteczniania efektywnych wywiadów i ustaleń w sprawach powierzanych nam przez klientów.

Pomoc detektywa w poszukiwaniu osób i rzeczy

Agencja BD24 ma spore doświadczenie i wiele sukcesów na polu poszukiwań osób celowo zrywających kontakty z rodziną lub zaginionych. Pomagamy w ustaleniu powodów ukrywania się lub zaginięcia oraz we wskazaniu miejsca pobytu poszukiwanej osoby. W naszej pracy detektywistycznej wykorzystujemy sprawdzone kontakty, a także profesjonalne działania i sprzęt detektywistyczny.

Działania detektywistyczne dla wskazania pochodzenia dochodów oraz ukrytego przed wierzycielami (wspólnikami lub współmałżonkiem) majątku

Rozwód i sytuacje, które mu towarzyszą, często powodują zatajanie wysokości majątku przez małżonków. Ukryte nieruchomości, rzeczy ruchome jak również pieniądze zgromadzone w gotówce i na kontach bankowch można jednak odkryć dzięki analizie detektywistycznej. Klient wskazuje nam osobę, której stan posiadania mamy sprawdzić, a nasi detektywi w ustalonym czasie przygotują dla klienta interesujące go informacje.

Ustalenia detektywistyczne dotyczące pracowników

Detektywi agencji BD24 w każdej sytuacji mają możliwość wskazania rzeczywistego miejsca pracy wybranej przez klienta osoby. Dzięki przeprowadzanym wywiadom możemy w skuteczny sposób określić wysokość zarobków oraz jak przebiegało dotychczasowe zatrudnienie obserwowanej osoby.

Pomagamy w zabezpieczeniu się przed podsłuchem oraz inną działalnością wywiadowczą

Posiadamy środki techniczne oraz wiedzę do zabezpieczenia klientów przed inwigilacją z zewnątrz. W razie potrzeby pomagamy w złożeniu zawiadomienia do prokuratury w związku z naruszeniem tajemnicy komunikowania się (z art. 267 § 3 k.k.).

Zabezpieczenie dowodów na miejscu zdarzenia (w tym zabezpieczenie odcisków palców)

Detektywi, na życzenie klientów, pomogą zabezpieczyć dowody, w tym rownież odciski palców. Mamy również techniczne możliwości przeprowadzenia identyfikacji, do kogo należą zabezpieczone ślady.

Pomoc detyktywistyczna w przygotowaniu do postępowania przygotowawczego i sądowego

Dzięki pisemnej informacji nt. ustaleń przeprowadzonych w trakcie naszych działań detektywistycznych, którą przekazujemy klientowi po zakończeniu naszych prac, uzyskuje on dokument umożliwiający wykorzystanie go w toczącym się postępowaniu prokuratorskim lub sądowym.

  |   do góry  |   następna strona »

Logowanie